Śpij bezpiecznie - stop bakteriom i wirusom 0

Pandemia COVID-19 zmieniła cały świat i wpłynęła na codzienne życie. Nowe zagrożenie skłoniło firmę Maginflex do poszukiwania skutecznego sposobu dla zagwarantowania pełnej ochrony w czasie snu. Doświadczenie, innowacyjne badania i rozwój technologii, pozwoliły jej znaleźć i stworzyć niezwykłe rozwiązania do skutecznego zwalczania wirusów i bakterii.

To pierwsza w Polsce kolekcja produktów antywirusowych i antybakteryjnych do sypialni o nazwie MagniProtect - przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne materace, toppery, prześcieradła i poduszki.

MagniProtect skutecznie zwalcza wirusy i bakterie, zapobiegając ich tworzeniu i namnażaniu. Dzięki unikalnej kombinacji technologii pęcherzykowej i aktywnego srebra powstaje środowisko, w którym wirusy i bakterie tracą niezbędne czynniki odżywcze. Minimalizuje to występowanie aktywnych wirusów i bakterii, a tym samym negatywny wpływ patogenów na ludzi.

Certyfikat OEKO-TEX® STeP gwarantuje wiarygodność i przestrzeganie środków ochrony środowiska na wszystkich etapach procesu produkcyjnego.

OEKO TEX STANDARD 100 gwarantuje brak szkodliwych substancji dla ludzi i środowiska w produktach włókienniczych.

Standard ATCC 100 FOR VIRUS z nowym protokołem skoncentrowanym na COVID-19 potwierdza działanie przeciwwirusowe. ISO 18184 potwierdza działanie przeciwwirusowe wyrobów włókienniczych. ISO 20743 potwierdza przeciwbakteryjne działanie wyrobów włókienniczych.

Jak zadbać o zdrowy sen? 0

Pewnie nie raz zastanawiałeś się jak zadbać o zdrowy sen. Zwłaszcza teraz w dobie dużego zagrożenia chorobami cywilizacyjnymi, alergiami, bakteriami i wirusami. Budowanie odporności organizmu jest jedną z najważniejszych spraw dla każdego człowieka. Naukowo udowodniono, że prawidłowy, spokojny i komfortowy sen wzmacnia cały organizm.

Kiedy śpimy spokojnie i wygodnie, wówczas odpoczywa nie tylko nasze ciało, ale także i umysł. Spanie na "czymkolwiek", prowadzi do niewyspania, chronicznych bóli głowy, a nawet do zwyrodnień. Dlatego tak ważne jest to czy nasz materac odpowiednio podpiera kręgosłup i czy odpowiednio dopasowuje się do naszego ciała.

czytaj całość »
Alergia a materac 0

Alergia a materac.

Alergie są chorobą cywilizacyjną. Ich objawy mogą pojawić się nawet w późnym wieku. Nie chodzi tutaj wyłącznie o problemy pojawiające się podczas pylenia roślin, wiosną czy latem, ale o nadwrażliwość na szczególnie groźne alergeny roztoczy, pleśni czy grzybów. Niestety mamy z nimi do czynienia na co dzień, również podczas snu.

 

czytaj całość »
Jak dbac o materac i pokrowiec? 0

Jak utrzymać czystość materaca i pokrowca, żeby cieszyć się nim jak najdłużej?

 
Każdy materac może nam długo służyć o ile będziemy o niego dbać. Regularne odkurzanie i pranie pokrowca wpływa na wysoką higienę i lepszą jakość snu. Pamiętaj, by Twój materac miał dobrą wentylacje, jeśli masz łóżko z zabudowanym dnem to raz w tygodniu zostaw pojemnik otwarty tak by materac mógł swobodnie uwolnić wilgoć, która mogła się tam dostać z otoczenia .
czytaj całość »
Materac piankowy czy sprężynowy ? 0
Materac piankowy czy sprężynowy ?

Materac piankowy czy sprężynowy, który wybrać?

To dylemat przed jakim staje każdy kupujący materac. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba wziąć pod uwagę cały szereg czynników m.in. osobiste preferencje, stan zdrowia, wady postawy lub to czy się śpi samemu czy z partnerem. Więc, który wybrać...?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl