Wiosna z PerDormire 0
Wiosna z PerDormire

Promocja "Wiosna z Perdormire"

 

Zapraszamy do skorzystania z promocji - 15% na modele:

- New Memory 2.0

- Rinfresco

- Mind Impression 3.0

- Gran Sonno De Luxe

 

Promocja trwa do 30.06.2021

Zapraszamy

Łóżka na wymiar w 14 dni 0
Łóżka na wymiar w 14 dni

Łóżka tapicerowane do sypialni na każdy wymiar nawet w 14 dni?

Tak u nas to możliwe! 

Szeroka gama tkanin i kolorów, możliwość edycji wybranych modeli.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania

 

Zapraszamy do salonu

Sypialnie ROXA
Bieruń, Turystyczna 1

Śpij bezpiecznie - stop bakteriom i wirusom 0
Śpij bezpiecznie - stop bakteriom i wirusom

 

 

Pandemia COVID-19 zmieniła cały świat i wpłynęła na codzienne życie. Nowe zagrożenie skłoniło firmę Maginflex do poszukiwania skutecznego sposobu dla zagwarantowania pełnej ochrony w czasie snu. Doświadczenie, innowacyjne badania i rozwój technologii, pozwoliły jej znaleźć i stworzyć niezwykłe rozwiązania do skutecznego zwalczania wirusów i bakterii.

To pierwsza w Polsce kolekcja produktów antywirusowych i antybakteryjnych do sypialni o nazwie MagniProtect - przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne materace, toppery, prześcieradła i poduszki.

MagniProtect skutecznie zwalcza wirusy i bakterie, zapobiegając ich tworzeniu i namnażaniu. Dzięki unikalnej kombinacji technologii pęcherzykowej i aktywnego srebra powstaje środowisko, w którym wirusy i bakterie tracą niezbędne czynniki odżywcze. Minimalizuje to występowanie aktywnych wirusów i bakterii, a tym samym negatywny wpływ patogenów na ludzi.

Certyfikat OEKO-TEX® STeP gwarantuje wiarygodność i przestrzeganie środków ochrony środowiska na wszystkich etapach procesu produkcyjnego.

OEKO TEX STANDARD 100 gwarantuje brak szkodliwych substancji dla ludzi i środowiska w produktach włókienniczych.

Standard ATCC 100 FOR VIRUS z nowym protokołem skoncentrowanym na COVID-19 potwierdza działanie przeciwwirusowe. ISO 18184 potwierdza działanie przeciwwirusowe wyrobów włókienniczych. ISO 20743 potwierdza przeciwbakteryjne działanie wyrobów włókienniczych.

czytaj całość »
Jak zadbać o zdrowy sen? 0

Pewnie nie raz zastanawiałeś się jak zadbać o zdrowy sen. Zwłaszcza teraz w dobie dużego zagrożenia chorobami cywilizacyjnymi, alergiami, bakteriami i wirusami. Budowanie odporności organizmu jest jedną z najważniejszych spraw dla każdego człowieka. Naukowo udowodniono, że prawidłowy, spokojny i komfortowy sen wzmacnia cały organizm.

Kiedy śpimy spokojnie i wygodnie, wówczas odpoczywa nie tylko nasze ciało, ale także i umysł. Spanie na "czymkolwiek", prowadzi do niewyspania, chronicznych bóli głowy, a nawet do zwyrodnień. Dlatego tak ważne jest to czy nasz materac odpowiednio podpiera kręgosłup i czy odpowiednio dopasowuje się do naszego ciała.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl