Materace

Łóżka

Śpij bezpiecznie - stop bakteriom i wirusom 0
Śpij bezpiecznie - stop bakteriom i wirusom

 

 

Pandemia COVID-19 zmieniła cały świat i wpłynęła na codzienne życie. Nowe zagrożenie skłoniło firmę Maginflex do poszukiwania skutecznego sposobu dla zagwarantowania pełnej ochrony w czasie snu. Doświadczenie, innowacyjne badania i rozwój technologii, pozwoliły jej znaleźć i stworzyć niezwykłe rozwiązania do skutecznego zwalczania wirusów i bakterii.

To pierwsza w Polsce kolekcja produktów antywirusowych i antybakteryjnych do sypialni o nazwie MagniProtect - przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne materace, toppery, prześcieradła i poduszki.

MagniProtect skutecznie zwalcza wirusy i bakterie, zapobiegając ich tworzeniu i namnażaniu. Dzięki unikalnej kombinacji technologii pęcherzykowej i aktywnego srebra powstaje środowisko, w którym wirusy i bakterie tracą niezbędne czynniki odżywcze. Minimalizuje to występowanie aktywnych wirusów i bakterii, a tym samym negatywny wpływ patogenów na ludzi.

Certyfikat OEKO-TEX® STeP gwarantuje wiarygodność i przestrzeganie środków ochrony środowiska na wszystkich etapach procesu produkcyjnego.

OEKO TEX STANDARD 100 gwarantuje brak szkodliwych substancji dla ludzi i środowiska w produktach włókienniczych.

Standard ATCC 100 FOR VIRUS z nowym protokołem skoncentrowanym na COVID-19 potwierdza działanie przeciwwirusowe. ISO 18184 potwierdza działanie przeciwwirusowe wyrobów włókienniczych. ISO 20743 potwierdza przeciwbakteryjne działanie wyrobów włókienniczych.

czytaj całość »

Łóżka - bestsellery

Łóżko NAOMI Łóżko NAOMI
Cena: 1 920,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Łóżko MARIO Łóżko MARIO
Producent: Comforteo
Cena: 1 325,00 zł
zobacz więcej
Łóżko BELLA Łóżko BELLA
Cena: 1 490,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl